Активістки Ліги мусульманок України моляться за перемогу

Активістки Ліги мусульманок України моляться за перемогу
Повний текст вірша «Молитва за перемогу».
02.02.2023
Оцініть статтю: 
(32 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Мусульманки України спільними зусиллями написали вірш-дуа «Молитва за перемогу».

За словами заступниці голови Ліги мусульманок України, Сюзанни Іслямової, молитва — це найнадійніша та найпотужніша зброя мусульманина, адже пророк Мухаммад (мир йому і благословення) казав, що дуа (мольба, благання) — зброя вірного, підтримка його віри, «світло небес і землі». 

— У нас виникла ідея скласти спільний вірш-дуа, щоб у колективній молитві звернутися до Всевишнього Аллага, адже тільки Він вирішує нашу долю. Таким чином, ми разом благаємо Господа допомогти нашій рідній країні, й кожен, хто прочитає цей вірш, долучається до чудодійної сили молитви,  — повідомляє на своїй фейсбук-сторінці Ліга мусульманок України.

За словами Сюзанни Іслямової, протягом місяця активістки-мусульманки з цілої України та з-за кордону своїми словами намагалися передати весь біль і надію на перемогу нашої країни. Жінки складали та пропонували по кілька рядків до вірша, а після узгодили єдиний варіант.

— Я вдячна всім, хто взяв участь, а також усім, хто прочитає нашу молитву, бо таким чином ми спільно молимося про мир на нашій Батьківщині, — каже сестра Сюзанна.

О Господи, даруй надію нам!
Благаємо тебе про допомогу!
Край поклади стражданням та сльозам,
Даруй скоріш нам перемогу!
 

— просять Аллага українські мусульманки в рядках вірша «Молитва за перемогу».

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.