Азербайджанці і кримські татари провели спільний культурний вечір у Києві

Київ, азербайджано-кримськотатарський національно-культурний вечір «Єдність в різноманітті».
Київ, азербайджано-кримськотатарський національно-культурний вечір «Єдність в різноманітті».
Київ. Молодь двох тюркських національностей − азербайджанців і кримських татар − зібралася для того, щоб обмінятися культурним досвідом і традиціями

У суботу, 6 лютого, в київському центрі «Союз азербайджанської молоді в Україні» (САМУ) за участі Кримськотатарського молодіжного центру (КМЦ) відбувся азербайджано-кримськотатарський національно-культурний вечір «Єдність в різноманітті», метою якого було показати дружній союз двох націй.

− Ми раді, що такий вечір вдалося організувати. Наші народи дуже близькі один одному як культурно, так і ментально. У нас є низка спільних історичних подій, − поділилася з кореспондентом Агентства Кримські Новини QHA глава САМУ Ільгама Аллахвердієва.

Глава КМЦ Сеіт-Бекір Сулейманов акцентував увагу на переплетенні історії двох народів і подякував азербайджанським братам за теплий прийом:

− Ми виношували ідею такого заходу з минулого року і чекали того моменту, коли вся наша молодь збереться тут. Наша історія тісно переплетена − кримськотатарські просвітителі збагачувалися азербайджанською культурою і передавали частинку нашої Азербайджану. Також ми були твердо впевнені у позиції азербайджанського народу щодо подій 2014 року.

У заході також взяли участь дипломати посольства Азербайджанської Республіки в Україні, представники азербайджанської та кримськотатарської громад, діячі культури і мистецтв, представники громадських молодіжних організацій. Вони відзначили, що кримськотатарський та азербайджанський народи на своєму прикладі показують, як можна і потрібно боротися за свою рідну землю.

Крім того, на вечорі також були представлені різні національні страви, народні пісні і традиційні танці двох народів. Молоді колективи та окремі виконавці своїми виступами передали рідну культуру, обмінявшись таким чином культурними досягненнями і продемонструвавши головний посил цього вечора − незалежно від етнічного походження, віросповідання та культурної приналежності, народи всередині України повинні залишатися єдиними.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.