Чубаров оприлюднив заяву про державний тероризм М’янми і Росії

Чубаров оприлюднив заяву про державний тероризм М’янми і Росії
Фото з интернету
06.09.2017
Оцініть статтю: 
(343 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу, президент Всесвітнього Конгресу кримських татар, народний депутат Верховної Ради України Рефат Чубаров виступив із заявою про необхідність засудження міжнародним судом політиків і посадових осіб держав М’янми і Росії, причетних до «державного тероризму».

Відповідну заяву Рефат Чубаров оприлюднив на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук.

Голова Меджлісу і народний депутат, аналізуючи те, що коїться у М’янмі, де багато років жорстоко й безкарно знищують етнічну й релігійну меншину, називає причини цього, зокрема відсутність дієвої реакції світової спільноти. Також Чубаров каже, що міжнародні організації, такі як ООН, Організація Ісламської співпраці (ОІС), Європейський Союз, Рада Європи, ОБСЄ повинні в найкоротший термін знайти реальні механізми та способи припинення масових убивств і насильства як щодо народу рогінджа в М’янмі, так і щодо Росії як держави, що розпочала війну проти України і відкрито погрожує насильством іншим сусідам — суверенним державам.

Голова Меджлісу також нагадав, що бездіяльність міжнародних організацій призвела не тільки до катастрофічного загострення ситуації в М’янмі, а й до глобальної міжнародної кризи, спричиненої військовим нападом Росії на Україну та супроводжується тимчасовою окупацією та незаконної анексії Росією Криму, підтримкою Росією терористичних організацій в окремих районах Донецької та Луганської областей.

«Державний тероризм уряду М’янми проти власних громадян, що визнають Іслам, як і військова агресія Росії проти України, треба зупинити, а політиків та посадові особи, що їх здійснювали, повинен засудити міжнародний суд!» — сказано в заяві.

Читайте за темою:

Україна повинна висловити свою позицію на міжнародній арені і стати на захист рогінджа, яких убивають, — Саід Ісмагілов

Мусульманську меншину рогінджа жорстоко витискають із М’янми і не пускають до Бангладеш 

 

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.