Держетнополітики закликає підписати звернення на захист України

Держетнополітики закликає підписати звернення на захист України
Україна разом!

Державна служба з етнополітики та свободи совісти (ДЕСС) закликає небайдужих громадяни України різних етнічних ідентичностей та громадян інших країн, що проживають в Україні, долучитись до підписання звернення на підтримку України.

У зверненні стверджується, що Україна є місцем з унікальними можливостями для творчости, висловлення незгоди та початку нових ініціатив і що Україна ніколи не атакувала іншу країну та завжди поважала засадничі положення міжнародного права, зокрема міжнародно визнані державні кордони. Але, сказано у відозві, 2014 року, грубо порушивши Будапештський меморандум, Російська Федерація здійснила безпрецедентний у Європі XXI століття акт агресії проти України:

«Як наслідок, окуповані Автономна Республіка Крим, місто Севастополь та частина сходу України тимчасово перестали бути тим простором свободи і надії, який ми знали. Однак ми не втрачаємо надії, продовжуючи об’єднувати зусилля на захист миру, свободи, територіальної цілісности та незалежности України. Сьогодні Російська Федерації знову відкрито заперечує право України на самовизначення та мирне життя. Ми закликаємо світ підтримати Україну всіма можливими способами на захист суверенітету та територіальної цілісности, миру та безпеки».

Повний текст українською та англійською мовами з хештегом #StandWithUkraine «Україна — мирний дім для всіх нас» оприлюднено на офіційному сайті ДЕСС. Там можна поставити і свій підпис, перейшовши за посиланням.

Серед тих, що першими відгукнулися на заклик і підписали звернення, і представники мусульманської спільноти України, а також члени земляцтв і національно-культурних товариств, громадських організацій тощо.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.