Діти переселенців отримуватимуть безкоштовне харчування

Діти переселенців отримуватимуть безкоштовне харчування
Діти з-поміж внутрішніх переселенців, які навчаються в дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах, незалежно від форми власності, забезпечуються безкоштовним харчуванням у порядку
19.05.2017
Оцініть статтю: 
(604 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Верховна Рада має намір забезпечити безкоштовним харчуванням дітей внутрішньо переміщених осіб з Криму і частини Луганської і Донецької областей у дитячих садках, школах і вищих навчальних закладах.

Про це повідомляє парламентський кореспондент видання Цензор. НЕТ.

Ухвалення за основу законопроекту № 3459–1 підтримали 226 депутатів за мінімально необхідних 226.

Зокрема, діти з-поміж внутрішніх переселенців, які навчаються в дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах, незалежно від форми власності, забезпечуються безкоштовним харчуванням у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів. Крім того, діти грудного віку та другого року життя, які мають статус внутрішньо переміщених осіб, забезпечуються дитячим харчуванням безкоштовно.

З посиланням на дані структурних підрозділів соціального захисту населення обласних та Київської міської державних адміністрацій на офіційному веб-порталі Міністерства соціальної політики України повідомляється, що станом на 15 травня 2017 року враховано 1 582 565 переселенців або 1 275 038 сімей з Донбасу і Криму.

Станом на 15 травня 2017 року, одержувачам допомоги профінансовано 1 млрд 198 млн 153 тис. гривень.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.