Дмитро Кулеба про призначення Еміне Джапарової: Команда поповнилася сильним гравцем

©️Emine Dzhapparova/фейсбук:
©️Emine Dzhapparova/фейсбук:
12.06.2020
Оцініть статтю: 
(8 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Кабінет міністрів України на засіданні 10 червня 2020 року призначив с Еміне Джапарову, яка раніше займала посаду першого заступника міністра інформаційної політики України, а потім —  радника міністра інформполітики з питань Криму.

Про призначення Еміне Джапарової першим заступником міністра і про напрями політики, які вона буде курирувати, повідомив у соцмережі Фейсбук глава Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба.

«Щойно уряд призначив Emine Dzhaparova на посаду першого заступника міністра закордонних справ. Команда поповнилася сильним гравцем. Еміне буде курирувати такі напрями: публічна дипломатія; міжнародні організації; державний протокол; Крим. Але перша заступниця — це, звичайно, набагато більше і саме дипломатичне життя буде ставити додаткові завдання. Не без підстав чекаю драйву, системності і результатів в усіх напрямках», — написав міністр.

Це кадрове призначення у зовнішньополітичному відомстві відбулося після висловленої Президентом України Володимиром Зеленським думки про те, що представники кримськотатарського народу повинні бути представлені на вищому дипломатичному рівні, і його заяви про погодження з ним кандидатури Еміне Джапарової на посаду першого заступника міністра закордонних справ.

Усі ці заяви прозвучали з вуст Володимира Зеленського на зустрічі з лідерами кримськотатарського народу 18 травня 2020 року, у День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу — 76 річниці сталінської депортації киримли з землі предків.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.