Дніпрянин вибачився перед мусульманами за чужу провину

Дніпрянин вибачився перед мусульманами за чужу провину
©️ІКЦ м. Дніпро: Мусульмани були зворушені зверненням Яна
16.05.2019
Оцініть статтю: 
(8 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Незвичайна подія трапилася у п’ятницю, 12 травня, в Ісламському культурному центрі Дніпра. До імама ІКЦ Едгара Девлікамова прийшов мешканець Дніпра, який назвався Яном. Чоловік попросив дозволу на звернення до мусульман із вибаченням.

Як з’ясувалося, Ян виявив, що невідомі використовували акаунт його померлого батька в одній із соціальних мереж для розповсюдження інформації з образливими висловлюваннями про іслам і мусульман, а також публікували від його імені повідомлення, які мали агресивний характер.

Поміркувавши, чоловік вирішив виправити ситуацію і прийшов до найближчого осередку мусульман у місті.

Мусульман, які були у той час у мечеті, дуже зворушило звернення Яна. Не стримуючи емоцій і слів на знак поваги і вдячності цьому чоловікові, вони бажали йому миру і благ.

Від імені мусульман нашого регіону, імам ІКЦ Дніпра Едгар Девлікамов подякував Янові за гідний поваги вчинок і відповідальну життєву позицію.

Як зауважив пан Девлікамов, чим більше прикладів таких достойних вчинків ми спостерігатимемо серед людей різного походження, релігійних вподобань, культури і світогляду, тим міцнішою буде надія на утвердження принципів відповідальності, взаємоповаги і дружби між усіма членами нашого суспільства.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.