Фільм «Стежки Криму» покажуть в Києві

Фільм «Стежки Криму» покажуть в Києві
Фільм «Стежки Криму» покажуть в Києві
06.01.2016
Оцініть статтю: 
(522 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

30 січня проект «Стежка» запрошує на презентацію своїх перших кроків за участю художників та організаторів, а також на показ документального фільму «Стежки Криму» Вінсента Муна, що відбудеться в м. Києві у Музеї Івана Гончара.

Як сказано у повідомленні, поки працювати на відкритому повітрі прохолодно, організатори проекту запрошують говорити, дивитися й обдумувати подальші кроки, адже наступними містами «Стежки» мають стати Прага, Мюнхен, Париж, Барселона й Лісабон. А потім — океан!

Нагадаємо, що влітку 2015 року агенція АртПоле ініціювала проект «Стежка», покликаний утримувати кримське питання у полі зоу української та міжнародної спільнот та підтримувати постійний зв’язок між материковою Україною і Кримом.

«Іслам в Україні» інформував про те, що у публічних просторах Києва, Вінниці та Бердянська з‘явилися візуальні відбитки-нагадування, над якими працювали художники Рустем Скібін, Оля Михайлюк, Артур Вабік, Олександр Нікітюк, Юлія Гушул, Андрій Гуренко.

Навесні АртПоле планує прокладати «Стежку» далі — до Чернівців, Львова і Варшави.

Довідка:

Вінсент Мун — незалежний французький режисер, що знімає документальне музичне відео. Подорожуючи по всьому світу в пошуках своїх героїв, у 2011 році він побував в Україні.

«Стежки Криму» — кіно про традиційну музику різних народів кримського півострова, музичний портрет дивовижної землі, де є місце пісням та мелодіям кримських татар, греків, болгар, вірменів, кримчаків. Фільм був презентований на Одеському міжнародному кінофестивалі. Одночасно із Києвом плануються покази в інших містах України.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.