Інвестиційний фонд «Mubadala» з Абу-Дабі зацікавлений в українських підприємствах

Інвестиційний фонд «Mubadala» з Абу-Дабі зацікавлений в українських підприємствах
Інвестиційний фонд «Mubadala» з Абу-Дабі зацікавлений в українських підприємствах
25.06.2020
Оцініть статтю: 
(189 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Міністерство закордонних справ України і Фонд Державного майна України провели установчу зустріч з інвестиційним фондом «Mubadala Investment Company» (ОАЕ) й обговорили його участь у великій приватизації і зацікавленість у семи українських підприємствах з переліку інвестиційного атласу.

Як повідомляє у вівторок, 23 червня 2020 року, пресслужба МЗС України, зустріч відбулася у розвиток домовленостей президента України Володимира Зеленського і лідера Об’єднаних Арабських Еміратів, Спадкоємного принца емірату Абу-Дабі, Заступника Верховного головнокомандувача Збройних Сил ОАЕ Шейха Мухаммада бін Заїда Аль Нагаяна.

Представників одного з найбільших інвестиційних фондів світу зацікавила участь у конкурсі щодо семи українських підприємств, серед яких Об’єднана гірничо-хімічна компанія, Центренерго і низка Обленерго.

Учасники зустрічі обговорили стадію підготовки проєктів й операційні питання. Зокрема, вони домовилися про встановлення зв’язку на операційному рівні між представниками «Mubadala» і Фондом державного майна України за сприяння МЗС і посольства України в Об’єднаних Арабських Еміратах.

За умови відкриття кордонів між Україною й ОАЕ, вже у липні може відбутися візит до України комісії фонду, яка зможе побачити й оцінити привабливість об’єктів.

«Міністерство закордонних справ і наше посольство в Об’єднаних Арабських Еміратах працюють задля залучення інвестицій в Україну. Я дуже задоволений, що фонд «Mubadala» зацікавлений в участі у великій приватизації в Україні. Це хороший сигнал, що потужні світові гравці бачать великий потенціал України, і хочуть інвестувати. Крім того, участь великих інвестиційних фондів робить процес великої приватизації більш конкурентним», — заявив за підсумками зустрічі міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

У зустрічі взяли участь радниця міністра закордонних справ Олександра Василенко, посол України в ОАЕ Юрій Полурез, представники регіонального хед-офісу «Mubadala», Голова Фонду держмайна України Дмитро Сенниченко, його заступники Тарас Єлейко і Сергій Ігнатовський.

Довідка: Міжнародний інвестиційний фонд «Mubadala Investment Company» (Абу-Дабі, Об’єднані Арабські Емірати) — один з найбільших інвестиційних фондів світу, який володіє активами на понад 850 млрд. доларів США.

«Mubadala Investment Company» — першопрохідний світовий інвестор, що використовує капітал для прискорення економічного зростання для довгострокової вигоди Абу-Дабі. Як провідна стратегічна інвестиційна компанія в Абу-Дабі «Mubadala» працює в 13 секторах і більш ніж 30 країнах світу. Портфель фонду включає світових промислових чемпіонів у таких галузях, як нафта і нафтохімія, аерокосмічна промисловість, супутниковий зв’язок, напівпровідники, метали і видобуток, відновлювані джерела енергії і комунальні послуги; управління різноманітними фінансовими фондами.

«Mubadala Investment Company» інвестує у спектр вуглеводнів і підвищує потенціал зростання ОАЕ за рахунок інвестицій в охорону здоров’я, нерухомість й оборонні послуги.

Інвестиційний підхід «Mubadala Investment Company» надає пріоритет партнерству з кращими організаціями з прихильністю до найвищих стандартів управління.

Щоб дізнатися більше про «Mubadala Investment Company», відвідайте сайт.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.