Іса Акаєв про чеченських добровольців, що воюють за Україну: «Ми з ними пліч-о-пліч боремося»

Іса Акаєв  про чеченських добровольців, що воюють за Україну: «Ми з ними пліч-о-пліч боремося»
Командир добровольчого батальйону «Крим» Іса Акаєв
13.04.2022
Оцініть статтю: 
(101 оцінка)
editor
Зображення користувача editor.

«Проблеми чеченців та кримських татар ідентичні. Ми ще раз показали, що ми єдині», — повідомив QIRIM.News командир батальйону «Крим» Іса Акаєв, що прибув до Києва для участи в зустрічі з керівництвом Меджлісу кримськотатарського народу.

Акаєв зазначив, що кримські татари підтримуватимуть боротьбу чеченського народу проти окупанта, що захопив Крим і Чечню:

«Ми вкотре показали, що ми разом, що ми єдині, показали всім не лише в Україні. Проблеми чеченців і кримських татар ідентичні. Ми хвилюємося та співчуваємо з ними. У будь-якому випадку ми підтримуватимемо їхню боротьбу і боротимемося пліч-о-пліч, боротимемося проти окупанта, що захопив нашу Батьківщину, так само як їхню Батьківщину. Вони завжди можуть на нас розраховувати: як вони зараз поруч із нами, так і ми будемо разом з ними».

Як повідомлялось, командир підрозділу «Крим», який входить до Львівської територіальної оборони (103-а бригада), засновник батальйону «Крим» Іса Акаєв заявив, що сила духу захисників України набагато вища, ніж в окупантів, і Аллаг завжди на боці справедливих.

Нагадаємо, серед мусульман, що боронять Україну від російської агресії, є як етнічні українці, так і представники інших народів, зокрема чеченці, що діють у складі кількох підрозділів.

Мусульмани-захисники України закликають одновірців, що служать у війську агресора, переходити на бік України. З таким закликом до російських мусульман звертався і кримський татарин Іса Акаєв, командир добровольчого батальйону «Крим». Його підрозділ нещодавно згадували у зв'язку зі звільненням села Мотижин Київської области.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.