ІСЛАМ - ЦЕ РЕЛІГІЯ МИРУ, А НЕ НАСИЛЬСТВА, - ЕДГАР ДЕВЛІКАМОВ

Член ради Дніпропетровської ДОО «Аль Мустакбаль» Павло Федосов
04.02.2015
Оцініть статтю: 
(229 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

У четвер, 5 лютого, в Дніпропетровську відбудеться круглий стіл представників релігійних конфесій з усієї території України, в рамках якого будуть розглянуті питання міжконфесійного діалогу, миру, а також соціального служіння.

Про це на прес-конференції в ІА «МОСТ-ДНЕПР» повідомив член ради Дніпропетровської громадської організації «Аль-Мустакбаль» Павло Федосов.

Він зазначив, що вже протягом 5 років в період з 1 по 7 лютого проводяться міжрелігійні діалоги, які спочатку виникли через різке загострення відносин між релігіями та конфесіями.

«В Україні вперше системно такі заходи організовуються за ініціативою Духовного управління мусульман України "Умма" і шейха Саіда Ісмагілова. Насамперед, це пов'язано зі зміною ситуації в Україні, а також деякими подіями у світі. Так, події у Франції сильно вдарили по іміджу ісламу як до світової релігії. Цей круглий стіл дає нам можливість зустрітися з усіма, хто відкритий до діалогу, висловити свої позиції, обговорити насущні проблеми, а також спільні точки зіткнення», - зазначив Павло Федосов.

Імам релігійної організації Духовного управління мусульман України «Умма» Едгар-Абдулганієв Девлікамов підкреслив, що на сьогоднішній день, зокрема через події у Франції, іслам отримав негативне забарвлення, що не відповідає дійсності.

«Останнім часом іслам знайшов неналежний для себе образ, пов'язаний з тероризмом, насильством. Ми хочемо показати людям і конфесіям, що іслам - це релігія миру. Наша релігія закликає людей за допомогою мудрості і доброго напучення, а не насильства», - сказав він.

На круглий стіл запрошені представники Дніпропетровської єврейської громади, православної церкви, автокефальної церкви, римо-католицької церкви, української греко-католицької церкви, конгрес протестантських церков. Також не виключається присутність представників ООН і влади.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.