Королівство Саудівська Аравія підтримує ісламознавчі дослідження в Україні

Королівство Саудівська Аравія підтримує ісламознавчі дослідження в Україні
Королівство Саудівська Аравія підтримує ісламознавчі дослідження в Україні

«Всеукраїнська асоціація „Альраід“ готова до подальшої спільної роботи над освітніми і науковими проектами, оскільки вважає такі ініціативи надзвичайно корисними». Про це заявив голова Всеукраїнської асоціації «Альраід» Сейран Аріфов під час особистого спілкування з саудівським принцом Файсалом бін Султаном бін Насером ас-Саудом — спеціальним гостем першої Міжнародної українсько-арабської конференції.

— Не може не радувати, що Королівство Саудівська Аравія підтримує ісламознавчі дослідження в Україні, — додав голова «Альраіду».

ГС ВА «Альраід» стала одним із спонсорів конференції, що відбулася 10 вересня у Таврійському національному університеті ім. В. Вернадського. Серед учасників заходу були муфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов, муфтій ДУМ АР Крим Айдер Рустемов, директор Ісламського культурного центру Києва Ісмаїл Кади.

В кінці конференції був підписаний меморандум між Його Високістю, який став почесним доктором Таврійського національного університету, і навчальним закладом. Документ передбачає створення фонду для фінансування арабських та ісламознавчих досліджень в Україні.

Нагадаємо, метою конференції була активізація наукових та освітніх зв’язків між українськими та саудівськими університетами.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.