Кримський татарин, що боротиметься за честь України у Токіо, готується до перших поєдинків

Кримський татарин, що боротиметься за честь України у Токіо, готується до перших поєдинків
© QHA
28.07.2021
Оцініть статтю: 
(26 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Ленур Теміров, що боротиметься за честь України на Олімпійських іграх у Токіо, висловив впевненість у своїх силах перед першими поєдинками.

Теміров — борець греко-римського стилю, до столиці Японії прибув 26 липня. Журналіст «Кримських новин» узяв інтерв’ю у спортсмена, що налаштовується на перший двобій.

«Зараз у мене йде процес акліматизації. Уже зробили перші тренування. Впевнений у власних силах. Працюватимемо на результат», — розповідає борець.

Поруч із Теміровим постійно перебуває його особистий тренер Ісмет Салієв. Каже, що український борець підготувався до змагань дуже добре:

«До цієї Олімпіади ми підійшли дуже серйозно. Проаналізували помилки минулих світових змагань, і в Токіо ми побачимо досконалішого спортсмена. Досвід минулих континентальних і світових стартів зіграв дуже корисну роль».

Олімпійська збірна України з греко-римської боротьби вирушила в Токіо наприкінці липня. У цьому виді спорту Україну представлятимуть Ленур Теміров у ваговій категорії 60 кілограм, Парвіз Насібов — 67 кг і Жан Беленюк — 87 кг.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.