Ліга мусульманок України продовжує онлайн-лекції для жінок

Анонс лекції Оксани аль-Хіссі на 27.11.2020р
Анонс лекції Оксани аль-Хіссі на 27.11.2020р
26.11.2020
Оцініть статтю: 
(68 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Ліга мусульманок України одним із головних напрямків своєї діяльности бачить піклування про особистісне зростання жінок, поглиблення та вдосконалення знань у якнайширшому діапазоні суспільного та особистого життя. З цією метою Ліга проводить лекції, тренінги, семінари, але цього року через карантинні обмеження більшість заходів переведено в онлайн-формат.

Продовжуючи діяльність онлайн-лекторію, ЛМУ повідомляє на своїй інстаграм-сторінці про наступні етери за участи експертів, що фахово розглянуть теми, важливі для жінок і дівчат. 

Найближчої п’ятниці, 27 листопада, о 18:30 охочі зможуть прослухати лекцію Оксани аль-Хіссі, лікаря-педіатра, нутріціолога про особливості підтримки здоров’я дітей у сезон вірусних захворювань. 

4 грудня о 18:30 Анастасія Радовелюк, магістр шаріатських наук, член Української ради з фатв і досліджень розповість про правила розлучення за шаріатом.

Тему розлучень, але в психологічному аспекті, продовжить Танзіля Іса, психолог. Її лекцію на тему «Розлучення: збереження чести та гідности» можна буде прослухати у п’ятницю, 11 грудня, о 18:30.

«Ставте нагадування, підключайтесь та запрошуйте своїх знайомих! Готуйте свої запитання до фахівців! До зустрічі в прямому ефірі! » — закликають сестер організатори.

Нагадаємо, загальнонаціональний карантин змусив шукати нові підходи у створенні можливостей для тих, хто прагне навчання. Після запровадження карантинних обмежень, що подекуди унеможливили проведення лекцій та занять, Ліга мусульманок України ініціювала кілька освітніх програм з онлайн-курсами.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.