«Мар’ям»: Творіть добро і допомагайте ближнім!

«Мар’ям»: Творіть добро і допомагайте ближнім!
«Мар’ям»: Творіть добро і допомагайте ближнім!
«Мар’ям»: Творіть добро і допомагайте ближнім!
«Мар’ям»: Творіть добро і допомагайте ближнім!
«Мар’ям»: Творіть добро і допомагайте ближнім!
«Мар’ям»: Творіть добро і допомагайте ближнім!
«Мар’ям»: Творіть добро і допомагайте ближнім!
«Мар’ям»: Творіть добро і допомагайте ближнім!
«Мар’ям»: Творіть добро і допомагайте ближнім!
19.05.2020
Оцініть статтю: 
(123 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Організований мусульманками Києва Благодійний рух «Мар’ям» протягом священного Рамадану продовжує робити добрі справи в умовах карантину.

Так, сестри відправили як допомогу власноруч виготовлені багаторазові маски, а також 5 продуктових наборів для підопічних благодійного фонду «Я — майбутнє України», який опікується більш ніж 3 тисячами позбавлених батьківської уваги і турботи дітей-сиріт. Здебільшого ці діти мають інвалідність, яку спричинили рідкісні захворювання, і потребують спеціального медобладнання, ліків і опіки.

Як повідомляють активістки БР «Мар’ям», керівник розташованого в Чернівцях фонду «Я — майбутнє України» Марта Левченко подякувала волонтерам за їх роботу.

«Ми висловлюємо величезну подяку за надану допомогу, — сказала пані Левченко. — Завдяки вам ми змогли нагодувати дуже бідні багатодітні сім'ї».

«Творіть добро і допомагайте ближнім!» — закликають небайдужі мусульманки всіх співвітчизників незалежно від їх етнічної і релігійної приналежності.

«Скажи: «Аллаг збільшує і зменшує наділ тим із рабів своїх, кому побажає! Що б ви не пожертвували, Аллаг поверне це вам. А Він —  найкращий із наділяющих» (34:39).

Нагадаємо, активістки внесли свій посильний внесок у протидію коронавірусній інфекції, розпочавши виготовлення багаторазових масок і безкоштовне забезпечення ними киян у межах акції, девіз якої: «Здоров'я — дар від Всевишнього, тож бережіть його!» — як, наприклад, 9 квітня на площі перед великим торговим центром.

Пошиття масок — не єдина добра справа активісток ЖО «Мар’ям».

Вони допомагають фасувати продуктові набори, а також збирають кошти для малозабезпечених, яких стає дедалі більше.

За допомогою звертаються не тільки одновірці. Днями, наприклад, допомагали з ліками християнинові.

Багато немусульман є і серед вимушено переміщених осіб (ВПО). Їхнє становище і без карантину є вкрай важким: дехто опинився на межі виживання.

Також мусульманки не були осторонь біди людей, які постраждали від наслідків пожеж, що охопили цієї весни північ України. Сестри зібрали партію одягу на допомогу погорільцям з сіл Личмани і Магдин на Житомирщині.

Раніше повідомлялося, що активістки «Мар’ям» не забувають і про підопічних хоспісу в Скибині Броварського району. Разом з волонтерами громадської організації «Ан-Нур» вони придбали на зібрані одновірцями кошти необхідні продукти: масло, крупи, борошно, овочі, фрукти. Привезли і набори постільної білизни, санітарно-гігієнічні засоби, предмети особистої гігієни й інші речі, зокрема підгузки для тих, кого хвороба прикувала до ліжка.

У прагненні творити добро мусульманки "Мар’ям» з готовністю приєднуються до акцій милосердя і благодійних кампаній, ініційованих й іншими громадськими організаціями.

Нагадаємо, активістки «Мар’ям» вже не перший рік опікуються вихованцями дитячих інтернатних установ, організовуючи збір коштів і матеріальних цінностей для позбавлених батьківського піклування дітей, які опинилися в дитячих будинках.

Крім того, вони збирають гроші для придбання необхідних медикаментів й оплати дорогого лікування для дітей з різними важкими захворюваннями. Зокрема, мусульманки «Мар’ям» поставили собі за мету допомогти звестися на ноги трьом сиротам з ДЦП, організовуючи надання реабілітаційних процедур і супроводжуючи маленьких підопічних у їх непростому шляху до зцілення.

Крім щотижневих поїздок невеликими групами, волонтери руху «Мар’ям» регулярно ініціюють своєрідні «марафони доброти і милосердя», запрошуючи всіх небайдужих долучитися до збору коштів й участі у благодійних поїздках до дитячих будинків.

Як раніше повідомляв сайт Альраід, мусульманки «Мар’ям» не тільки речами, іграшками і продуктами надають допомогу дитячим будинкам, але й активно збирають кошти на реабілітацію дітей з ДЦП й іншими складними діагнозами, яких медицина вже дозволяє максимально адаптувати до звичайного життя.

Також нагадаємо, протягом уже декількох років активістки «Мар’ям» щомісяця в рамках акції «Оживи серце!» надають допомогу кільком десяткам нужденним київським сім’ям.

Жінки збирають кошти і продукти харчування (здебільшого тривалого зберігання), щоб кожна малозабезпечена сім'я отримала допомогу хоча б на кілька сотень гривень.

БР «Мар’ям» щорічно в рамках акції «До школи готовий!» допомагає зібрати до школи дітей з малозабезпечених сімей.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.