Мустафу Джемілєва нагородили орденом «За заслуги у боротьбі з фашизмом у Росії»

Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв
09.02.2016
Оцініть статтю: 
(418 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Вчора, 8 лютого, народний депутат України, уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв був нагороджений орденом міжнародної антипутінської коаліції «За заслуги у боротьбі з фашизмом у Росії». Захід відбувся в Українському кризовому медіа-центрі в Києві, нагороду вручив координатор міжнародної антипутінської коаліції «Стоп фашизм в Росії» Герман Обухов.

− Сьогодні ми хочемо нагородити Мустафу Джемілєва, героя кримськотатарського народу, людину, який бореться з російськими окупантами за звільнення Криму. Бореться тут, в Європі, в усьому світі, − сказав Герман Обухов. За словами координатора міжнародної антипутінської коаліції, крім Мустафи Джемілєва, таким орденом минулого року були нагороджені «кіборг», майор Андрій Гречанов (позивний «Рахман»), а також Надія Савченко, нагороду якої вручили її мамі.

− За останню чверть століття Російською Федерацією були скоєні криваві злочини, криваві війни проти чеченського, грузинського, українського, а тепер вже і проти сирійського народу, що забрали сотні тисяч людських життів. Ще стільки ж поранених і покалічених на все життя. Величезні матеріальні збитки, мільйони знедолених біженців. Яка країна стане наступною жертвою цього агресора, поки ніхто не знає. Тому вважаю, що обов’язок кожного громадянина, незалежно від його національності і країни проживання, зробити свій внесок у боротьбу з цим загрозливим світовому порядку злом, російським фашизмом, − заявив Мустафа Джемілєв.

Лідер кримськотатарського народу подякував міжнародній антипутінській коаліції «Стоп фашизм в Росії» і висловив надію, що вона «буде всіляко зміцнюватися, розширюватися і посилюватися».

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.