Мусульманки — серед учасниць конференції «Роль жінок у поширенні культури миру»

Мусульманки — серед учасниць конференції «Роль жінок у поширенні культури миру»
Афіша заходу

«Коли культура миру осягне всю земну кулю, цінність ролі жінок буде визнана абсолютно необхідною для сім’ї, а, отже, для суспільства, нації та світу», — саме така думка червоною ниткою пронизувала зміст промов учасників конференції «Роль жінок у поширенні культури миру», яку організувала та провела ГО «Федерація жінок за мир у всьому світі» за сприяння Міністерства освіти і науки України.

Захід, приурочений до Дня матері, відбувся 14 травня у Жовтневому палаці.

Під час конференції наголошувалося, що рівні можливості жінок та чоловіків у країнах, що постраждали від війн та конфліктів, є надзвичайно важливими для національної та міжнародної безпеки. Йшлося й про підвищення ролі жінки у вирішенні конфліктів з метою сприяння миру і стабільності, а також для запобігання і реагування на насильство стосовно  жінок.

На захід були запрошені й представники мусульманської спільноти, зокрема член Ліги мусульманок України Ольга Фриндак, координатор з питань міжнародного збору коштів Фонду захисту прав і свобод людини і гуманітарної допомоги IHH, активістка Налан Дал (Туреччина), президент Асоціації «Матері Сребрениці» Муніра Субасіч (Боснія та Герцеговина), правозахисниця Діма Муса (Туреччина), журналістка Мер’єм Гьоктеш (Туреччина). У заході також взяли участь представники громадських організацій, Верховної Ради, державних установ, видатні митці, освітяни, науковці та гості з Європи, Японії та Південної Кореї.

Серед спікерів — нардеп Ольга Богомолець, уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба, президент Федерації жінок Європи Керолін Хандшин (Швейцарія), голова Федерації жінок Південної Кореї Че Йонг Сон, голова правління Федерації жінок за мир у всьому світі Тетяна Коцеба (Україна).

Під час заходу відбулася щорічна церемонія нагородження «Жінка року» та дитячого конкурсу «Моя мама найкраща».

Організатори конференції потурбувалися й про музичні вітання учасникам — перед присутніми виступали Національний заслужений академічний народний хор ім. Г. Верьовки, заслужена артистка України Руслана Лоцман та інші.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.