Мусульмани Дніпра передали нужденним одяг у рамках акції «Тепла зима»

Мусульмани Дніпра передали нужденним одяг у рамках акції «Тепла зима»
Мусульмани Дніпра передали нужденним одяг у рамках акції «Тепла зима»
25.01.2021
Оцініть статтю: 
(67 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Турбота про нужденних — не лише один з напрямів діяльності волонтерів українських Ісламських культурних центрів. Справи милосердя давно стали невід’ємною частиною життя мусульман, адже сказано: «Той, хто ситий, а його сусід голодний, — не з нас» (тобто має слабку віру).

Тому реалізація різних програм та акцій, спрямованих на допомогу малозабезпеченим родинам, сиротам, самотнім літнім людям, не припиняється ані на день — волонтери збирають кошти, речі і продукти і доставляють тим, хто потребує підтримки; влаштовують обіди для тих, хто залишився без даху над головою; підтримують інтернатні заклади.

З настанням осінньо-зимового сезону турбот у волонтерів більшає, адже треба піклуватися про те, щоб нужденні не потерпали ще й від холоду.

У рамках чергового етапу загальноукраїнської благодійної акції «Тепла зима», запровадженої активістами Ісламських культурних центрів, волонтери-мусульмани міста Дніпро зібрали теплий одяг для дітей і дорослих і днями передали нужденним. Усього було зібрано понад два центнери теплих речей.

Як зазначають в ІКЦ м. Дніпро, метою цього заходу, крім безпосередньо допомоги соціально незахищеним сім’ям і самотнім людям, є організація соціального активізму серед членів громади, реалізація програм, які сприяють налагодженню добросусідських відносин і зміцнюють соціальну відповідальність.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.