Мусульмани традиційно долучилися до акції «Зробимо Україну чистою!»

Вся Україна вже не вперше один раз на рік виходить на глобальне прибирання країни.
Мета участі мусульман в ній – здійснити свій внесок в наведення ладу в країні та її столиці, зробити наші міста та селища чистішими, затишнішими.
Молоді люди, серед яких були й підлітки висадились своєрідним еколого-клірінговим десантом у парку поблизу Київського політехнічного університету
Завдяки колективним зусиллям загону молодих мусульман чимало сміття зникло з газонів та алей парку КПІ.
25.04.2015
Оцініть статтю: 
(333 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

25 квітня в Україні відбувся чи не наймасштабніший міжнародний екологічний соціальний проект останніх років «Зробимо Україну чистою!-2015», який є частиною молодіжного руху «Let’s Do It, Ukraine!». Вся Україна вже не вперше один раз на рік виходить на глобальне прибирання країни. Це єдина акція, в якій беруть участь жителі усіх регіонів країни та об’єднуються заради того, щоб очистити від сміття своє місто. Цьогоріч традиції всеукраїнської прибиральної толоки виповнюється п’ять років.

Ісламські культурні центри ВАОО «Альраід» Одеси, Харкова, Запоріжжя, Винниці, Дніпропетровська, в тому  числі й Києва, як завжди  приєдналася до загальнодержавної акції  "Зробимо Україну чистою!". Мета участі мусульман в ній – здійснити свій внесок в наведення ладу в країні та її столиці, зробити наші міста та селища чистішими, затишнішими.

В Києві  зранку  генеральне прибирання міста  було під  загрозою зриву – бо дощило, проте молоді люди, серед яких були й підлітки і, навіть, маленькі діти, яких долучили до доброї справи їхні батьки, висадились своєрідним еколого-клірінговим десантом у парку поблизу Київського політехнічного університету. І  тільки-но трохи розвиднилось й проглянуло сонце - одразу заходилися прибирати територію. Завдяки колективним зусиллям загону молодих мусульман чимало сміття зникло з газонів та алей парку КПІ.

Нагадаємо, акцію «Зробимо Україну чистою!-2015» проводить молодіжний рух «Let’sDo It,Ukraine!». Це частина міжнародного проекту «Let’sDoIt, World!», який об’єднав вже 112 країн для того, щоб піклуватися про екологію нашої планети. Це щорічна одноденна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання  та благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку. Акція в Україні кожного року об’єднує біля чверті мільйона українців і волонтерів, які в один день і в один час в рамках еко-фесту виходять разом на прибирання.

Власкор

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.