Надія Савченко підніме тему репресій проти кримських татар на асамблеї ПАРЄ

Надія Савченко підніме тему репресій проти кримських татар на асамблеї ПАРЄ  Народний депутат України, член постійної делегації України в Парламентській асамблеї Ради Європи Надія Савченко має намір підняти «на високий рівень» питання політичних репресій
На фото перший виступ Савченко в ПАРЄ
15.07.2016
Оцініть статтю: 
(370 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Народний депутат України, член постійної делегації України в Парламентській асамблеї Ради Європи Надія Савченко має намір підняти «на високий рівень» питання політичних репресій проти кримських татар в окупованому Криму.

Про це вона заявила 13 липня на телеканалі ATR Channel в ефірі авторської програми Айдера Муждабаєва «Кримське питання». Журналіст зазначив, що на анексованому півострові «одну національну групу» за те, що вона віддана Україні, що не здається, «переслідують як національність».

— Це перша тема, про яку треба почати говорити. Зараз розбираємося, скільки людей зазнали репресій, скільки сидить у в’язниці. Я вважаю, що на одній з найближчих Парламентських асамблей Європи, де я є членом комітету з питань біженців, можу підняти цю тему. Потрібно зробити дослідження і звіт про геноцид кримських татар в Криму. І це питання підняти на високий рівень, — заявила Надія Савченко.

За словами політика, можна розглядати історичні геноциди, які мали місце в свій час, але не зрозуміло, «як можна допускати геноцид в XXI столітті, особливо в цивілізованій Європі».

Нагадаємо, як писав раніше «Іслам в Україні», голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що у 18 ув’язнених, які зараз знаходяться в катівнях Криму, на волі залишається 49 дітей у віці до 18 років. Примітно, що дві третини кримських «в’язнів Кремля» є кримськими татарами.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.