«Не из нас тот, кто засыпает сытым, когда его сосед голоден» — Центр Birlik открыл «пункт несокрушимости» под Киевом

«Не из нас тот, кто засыпает сытым, когда его сосед голоден» — Центр Birlik открыл «пункт несокрушимости» под Киевом
«Не из нас тот, кто засыпает сытым, когда его сосед голоден» — Центр Birlik открыл «пункт несокрушимости» под Киевом
13.12.2022
Оцініть статтю: 
(40 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Під Києвом на базі Кримськотатарського культурно-освітнього центру Birlik («Єдність»), що в с. Чайки на вул. Вінніченка 6, спільними зусиллями волонтерів центру після узгодження з Борщагівською ОТГ відкрито волонтерський «пункт незламности». На відкриття 10 грудня запросили місцевих жителів.

До цієї події долучилися лідер кримських татар Мустафа Джемілєв, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, голова Фонду національного добробуту Криму Ленур Мамбетов, муфтій Духовного управління мусульман Криму Айдер Рустемов.

Кримськотатарські активісти подбали, щоб усі односельці мали змогу скористатись безплатним інтернетом, зарядити свої електронні пристрої, погрітися та провести час у теплі, запастися холодною чи гарячою водою.

«Ми будемо раді пригостити всіх їжею, гарячим чаєм, кавою та солодощами. Також у нас є невелика кількість гуманітарної допомоги (переважно засоби гігієни та підгузки), які теж плануємо роздати. Будемо раді й надалі допомагати всім у ці важкі часи!» — запевняють у центрі Birlik.

«Не з нас той, хто засинає ситим, коли його сусід голодний, — нагадує слова пророка Мухаммада (мир йому і благословення) муфтій ДУМ Криму Айдер Рустемов. — Цей „пункт незламности“ відкритий абсолютно для всіх, незалежно від того, хто вони — християни чи мусульмани. Абсолютно для всіх!»

Як відомо, іслам дбає про гідність, високу моральність і забороняє будь-яку несправедливість, ворожнечу та негідні звичаї. Це релігія любови, милосердя, вона впорядковує стосунки людини з батьками, родичами, сусідами та всіма людьми. Іслам забороняє своїм послідовникам жити тільки для себе, але виховує в дусі взаємної допомоги та безкорисливости — мусульманин не має ставитися до цього як до другорядної справи. Великий гріх для вірного, якщо він засне, знаючи, що його сусід голодує.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.