Оголошено імена мусульманок-переможниць конкурсу з графічного дизайну

Оголошено імена мусульманок-переможниць конкурсу з графічного дизайну
«Альраід» опікується й збагаченням знаннями у світських науках, розширенням сфер діяльності, в яких кожна людина може реалізувати себе. Особлива увага приділяється освіті, зокрема й професійній, жінок
31.07.2017
Оцініть статтю: 
(451 оцінка)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Громадська спілка «Всеукраїнська асоціація «Альраід» всіляко пропагує серед своїх членів всебічний розвиток особистості. Це стосується не лише стимулювання мусульман щодо підвищення їхньої духовності та обізнаності в питаннях Ісламу. «Альраід» опікується й збагаченням знаннями у світських науках, розширенням сфер діяльності, в яких кожна людина може реалізувати себе. Особлива увага приділяється освіті, зокрема й професійній, жінок. Кожна з мусульманок може скористатися консультуванням з професійної орієнтації, яке покликане виявити галузь, в якій вона може якнайкраще проявити свої здібності та таланти, бути успішною й приносити користь суспільству.

На початку травня в столичному ІКЦ мусульманки 16–24 років пройшли триденний інтенсив «Школа верстки і графічного дизайну», в рамках якого багато дівчат опанували візуальні редактори і програми графічної верстки буквально з нуля.

Як йдеться на сайті організації, всі витрати взяла на себе Всеукраїнська асоціація «Альраід».

У підсумку охочих було стільки, що довелося зняти оголошення, оскільки набралося максимальне число учасниць в групі. Все, чого чекали від студенток — це бажання вчитися, і воно у них було, причому настільки сильним, що одна з переможниць конкурсу, оголошеного Асоціацією одразу після завершення навчання, була якраз серед тих, хто вперше працював з необхідним програмним пакетом. Конкурс повинен був мотивувати студенток, підвищити здорову конкуренцію, а також допомогти «Альраід» у пошуку молодих перспективних дизайнерів для подальшої співпраці в різних проектах Асоціації.

Для участі в конкурсі випускницям інтенсиву потрібно було в двотижневий термін виконати роботу (буклет або брошуру) на одну із заданих тем. Серед членів журі були не тільки дизайнери, але і шейхи — для оцінки інформаційної складової.

Переможницями стали Оленa Донцовa, Катеринa Сапригa, Алінa Попсуй та Ольгa Шахід, і зараз брошури їхнього авторства після вичитки тексту редактором і внесення необхідних виправлень готуються до друку. Дівчата отримали грошові призи і пропозиції подальшої співпраці в рамках інформаційних проектів «Альраід».

Тим часом, серед членів журі триває активне обговорення: обирають роботи, авторам яких вручать заохочувальні призи.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.