Окупанти у виправдання своїх звірств розпускають страшилки про екстремістську організацію «Таблігі Джамаат»

Окупанти у виправдання своїх звірств розпускають страшилки про екстремістську організацію «Таблігі Джамаат»
Фото з інтернету

У відповідь на жорстку критику, що міститься у недавньому звіті УВК ООН з прав людини, Кремль вчиняє нові репресії проти кримських татар у тимчасово окупованому Росією Криму.

Про це йдеться в публікації голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова на його сторінці в соціальній мережі Facebook. Він повідомляє, що 2 жовтня в різних районах Криму відбулися обшуки будинків кримських татар, слідом за якими були заарештовані та вивезені в «Управління ФСБ Росії у Криму» Ренат Сулейманов, Талят Абдурахманов, Арсен Кубединов і Сейран Мустафаєв.

На підтвердження синхронності дій російських силовиків і пропагандистів Чубаров повідомляє про те, що одночасно з проведеними обшуками окупаційні ЗМІ (зокрема РИА Новости) розмістили статтю під назвою «ФСБ викрила у Криму екстремістів «Таблігі Джамаат».

— Така надмірна синхронність у діях російських силовиків і пропагандистських ресурсів свідчить про нову низку мерзенних провокацій, здійснюваних російськими окупантами в Криму з метою представлення кримських татар, які сповідують Іслам, перед міжнародним співтовариством як релігійних екстремістів. При цьому використання російськими спецслужбами в своїх провокаціях назви «Таблігі Джамаат», раніше невідомої в Криму організації, свідчить про те, що всі їхні попередні зусилля з розколу серед кримських татар не зазнали успіху, — пише Чубаров.

Глава вищого представницького органу кримськотатарського народу нагадує, що Меджліс, українські правозахисні організації, а також адвокати, що практикують в окупованому Криму, ретельно відстежують дії російських окупантів і доводять їх до відома громадськості.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.