Оприлюднено інфографіку з порушень прав людини в Криму за січень 2016 року

Кримськотатарський ресурсний центр оприлюднив інфографіку з порушеннями прав людини в окупованому Росією Криму, що їх було здійснено «владою» півострова у січні 2016 року.

Серед наведених фактів — затримання журналіста Заіра Акадирова, арешт під надуманим приводом кримського татарина Муедіна Альвапова, заочний арешт лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва, зникнення кримських татар, зокрема Ельвіни Разакової, щодо якої в проросійських та російських ЗМІ поширюються чутки, що паплюжать її честь та гідність. Вказані й обшуки без висунення звинувачень у будинках кримських татар, зокрема Ідріса та Ескендера Аметових; підпали приватних осель — так, Енвер Вейсов потрапив на лікарняне ліжко з опіками після того, як було підпалено його житло; незаконні обшуки в мечеті Ісламського культурного центру в Симферополі з фальшуванням доказів начебто екстремістської діяльності. До сумного списку потрапив і Лєнур Іслямов, якого так звана «прокурор» загарбаного півострова Поклонська звинуватила у створенні позазаконного озброєного формування в Херсонській області. Рішенням суду окупантів архієпископ Клімент має звільнити собор на честь святих рівноапостольних князя Володимира та княгині Ольги…

− Кримськотатарський ресурсний центр підготував візуальний огляд порушень прав у Криму за січень 2016 рік. 12 випадків за лише один тільки місяць! Це й зникнення людей, й арешти, й підпали, і «суди», й обшуки. Повний набір. А те, що відбувається зараз на Донбасі, ще страшніше. − так прокоментував на своїй сторінці в соцмережі Facebook муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» Саід Ісмагілов оприлюднену інфографіку.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.