Посол України розповів Голові Президії Уряду Лівії про тиск окупантів на мусульман у Криму

Посол України розповів Голові Президії Уряду Лівії про тиск окупантів на мусульман у Криму
Посол України розповів Голові Президії Уряду Лівії про тиск окупантів на мусульман у Криму
13.12.2018
Оцініть статтю: 
(46 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

У рамках службового відрядження до Триполі Посол України Микола Нагорний 11 грудня провів зустріч з Головою Президії Уряду національної згоди Держави Лівія Фаєзом Ас-Сарраджем.

Лівійський посадовець поінформував Посла про досягнення очолюваного ним Уряду на шляху стабілізації внутрішньополітичної, соціально-економічної та безпекової ситуації в Лівії, приділивши особливу увагу запланованим на наступний рік референдуму щодо ухвалення нової конституції країни, а також парламентським та президентським виборам. Ас-Саррадж також із задоволенням констатував позитивну динаміку розвитку українсько-лівійських взаємин і висловив сподівання на активізацію двосторонньої співпраці.

Зі свого боку Посол України докладно поінформував про окупацію Росією Автономної Республіки Крим, численні порушення на півострові прав людини, особливо мусульманського населення, з боку окупантів, російську інтервенцію в Донецькій та Луганській областях, складнощі Мінського процесу та перспективи виконання досягнутих в його рамках домовленостей.

Як повідомило 12 грудня Посольство України в Лівії,  під час зустрічі було висловлено сподівання на подальшу взаємодію в рамках ООН та інших міжнародних організацій з усього спектру питань, які стосуються захисту суверенітету та територіальної цілісності України.

Сторони обговорили також досягнення на шляху розвитку співробітництва між Україною та Державою Лівія, зокрема у торговельно-економічній, освітній та медичній сферах.

Глава української дипмісії поінформував про нещодавні українсько-лівійські консультації у консульській сфері, а також про заходи щодо відновлення діяльності Українсько-лівійської двосторонньої міжурядової комісії із співробітництва, зокрема про заплановані на наступний рік консультації на рівні секретаріатів національних частин Комісії.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.