Представниці посольств Індонезії і Малайзії високо оцінили проведений організацією «Мар’ям» захід до Дня хіджабу

Серед гостей заходу, організованого жіночою організацією «Мар’ям» з нагоди Всесвітнього дня хіджабу, були також і високоповажні гості з іноземних дипломатичних представництв.

Засвідчуючи свою повагу до ГО «Мар’ям» й Ісламського культурного центру м. Києва  прагнення українських мусульманок до відстоювання своїх релігійних прав (зокрема права одягатися відповідно до приписів у хіджаби) своєю присутністю на заході вшанували представниці Посольства Малайзії в Україні пані Датін Росліні Ісмаіл і пані Рені Хасрік Хан Туан, а також  пані Веллі Ельвіра з дочкою — дипломатичні гості з посольства Індонезії.

Після завершення основних подій заходу представниці посольств Індонезії і Малайзії відгукнулися на запрошення активісток «Мар’ям» поспілкуватися у більш вузькому колі, обмінятися думками про роль жінки і жіночих громадських організацій, об’єднань у житті суспільства, зокрема їх вплив на формування міжрелігійного і міжетнічного миру та злагоди, а також обговорити питання збереження мусульманської ідентичності в країнах з переважно немусульманським оточенням.

Гості позитивно оцінили роботу жіночої мусульманської організації «Мар’ям», захоплено висловили подяку за організований і проведений на високому рівні захід до Дня хіджабу.

На завершення зустрічі гостям піднесли символічні подарунки — примірники священного Корану арабською і переклади його смислів українською; ексклюзивні сувенірні чашки з символікою Всесвітнього дня хіджабу (замовлені організацією «Мар’ям» спеціально до дати 1 лютого) й ілюстровані відповідними світлинами презентаційні буклети з інформацією про діяльність жіночої мусульманської організації.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.