Представництво Президента України в АР Крим відзначило грамотами адвокатів Еміне Авамілєву й Еміля Курбедінова

© Крым.Реалии. Еміль Курбедінов
© Крым.Реалии. Еміль Курбедінов
12.10.2020
Оцініть статтю: 
(23 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Кримські адвокати Еміне Авамілєва й Еміль Курбедінов нагороджені грамотами від імені постійного представника президента України в АР Крим.

Як повідомляє Крим. Реалії, адвокатів відзначили «за високий професіоналізм, плідну роботу з захисту прав осіб, переслідуваних за політичними мотивами, й інших громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим і Севастополя, і з нагоди Дня юриста».

«Для команди представництва — це не просто нагорода, а вияв вдячності за титанічну працю з захисту громадян України, які опинилися в окупації, за стійкість і мужність в умовах постійних загроз політично вмотивованого переслідування. Ви — приклад для всієї України!» — йдеться в повідомленні.

Еміль Курбедінов — кримський адвокат-правозахисник.

З моменту анексії Криму Росією він активно захищає кримських татар.

Допомога правозахисника людям полягає у спостереженні за проведенням обшуків у будинках активістів. Крім цього, він намагається привернути увагу до порушень прав людини в Криму, розміщуючи інформацію в соціальних медіа, виступаючи на міжнародних конференціях і подаючи доповіді до міжнародних органів з прав людини.

Еміне Авамілєва є членом Меджлісу кримськотатарського народу, членом президії Меджлісу кримськотатарського народу. Керує управлінням з питань освіти кримськотатарською мовою і впровадження кримськотатарської мови в усі сфери державного і суспільного життя Криму.

Пані Авамілєва системно захищає кримських татар за політично вмотивованими справами.

Також, як повідомляє прес-служба Представництва, з нагоди Дня юриста за високий професіоналізм, плідну роботу з захисту прав внутрішньо переміщених осіб і громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим і міста Севастополь, Постійний представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич вручив грамоти від Представництва колегам і партнерам з неурядового сектора, зокрема таким особам:

— Максимові Тимочку — адвокатові правозахисної організації «Українська Гельсінська спілка з прав людини — УГСПЛ»;

— Ользі Куришко — юристові, координаторові громадської організації «Крим_ SOS»;

— Олені Лунєвій, юристові громадської організації «ZMINA. Центр прав людини »;

— Миколі Кіккасу — адвокатові громадської організації «Регіональний центр з прав людини».

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.