Окупація Криму Росією позначилася на роботі кримських, і насамперед кримськотатарських, засобів масової інформації. Зокрема 1 квітня 2015 року телеканал, кілька радіоканалів, зокрема і радіо «Мейдан», що входять до медіахолдингу ATR, не отримавши від Роскомнагляду дозволу на мовлення, припинили роботу в ефірі. Однак «Мейдан» з’явився в інтернеті, але в грудні 2015 року робота в Криму була припинена задля безпеки співробітників. Нині редакція знаходиться в Києві.
І ось нарешті радісна новина: радіо «Мейдан» повертається в ефір — про це йдеться в сюжеті кримськотатарського телеканалу ATR. Як повідомляється, Нацрада України з питань телебачення і радіомовлення надала радіо «Мейдан» частоту 90,8 мГц для мовлення в Генічеському районі Херсонської області.
Крім того, частоту для радіомовлення також отримало й агентство «Кримські новини» (QHA), про що раніше повідомляв «Іслам в Україні»
Голова Нацради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко запевнив присутніх в тій радості, яку він відчуває з цього приводу, і зазначив, що рішення ухвалено не без урахування
Головний редактор радіо «Мейдан» Ельвіра Баталова назвала цю подію «великим святом»:
— Це велике свято для всіх кримських татар і не тільки, тому що це радіо унікальне. Воно вело мовлення 10 років в Автономній Республіці Крим, зараз (так склалося життя!) ми будемо вести мовлення з материкової України. Радіо «Мейдан» — це унікальне радіо, де зібрана автентична музика, яка створювалася до ХХ століття і донині. Це основний майданчик для всіх діячів культури, для творчої інтелігенції. Тому ми готуємо дуже великі, масштабні заходи, нові програми, зараз ми готуємо «пілоти» кримськотатарською, українською та російською мовами.
Довідка:
Радіо Мейдан (Meydan або Мейдан ФМ) — кримськотатарська
Свою роботу радіо «Мейдан» почало 5 лютого 2005 року з українського і кримськотатарського гімнів і вітальної промови Мустафи Джемілєва. Радіостанція «Мейдан» разом з радіо «Лідер» і телеканалами ATR і «Ляле» входить до холдингу, що належить бізнесменові Ленуру Іслямову.