Шейх Абдулазіз Аль-Захрані з HQMIO — в журі Всеукраїнського конкурсу читців Корану

Шейх Абдулазіз Аль-Захрані з HQMIO — в журі Всеукраїнського конкурсу читців Корану
Шейх Абдулазіз Аль-Захрані
23.10.2017
Оцініть статтю: 
(456 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Духовне управління мусульман України «Умма» і Громадська спілка «Всеукраїнська асоціація «Альраід» не тільки забезпечують можливість для всіх охочих вивчати священні тексти Послання і мову, якою вони були зіслані, а вже традиційно щорічно організовують і проводять конкурси читців Корану. Учасники з різних міст країни, різних національностей, які проживають на території України, мають можливість проявити свої таланти і здібності, беручи участь у змаганні.

Нагадаємо, Іслам в Україні, раніше інформував, що 2017 року змагання проходитиме 4–5 листопада в Ісламському культурному центрі м. Києва Серед тих, кому українські мусульмани довірили визначати рівень майстерності учасників змагання — представник Всесвітньої організації заучування Священного Корану (HQMIO) шейх Абдулазіз Аль-Захрані.

Як повідомив нашому кореспондентові глава столичного ІКЦ і за сумісництвом імам мечеті доктор Ісмаіл Кади, приїзд всесвітньо відомого хафіза до Києва — велика честь і радість для українських мусульман. Крім того, присутність такого авторитетного знавця Корану як члена журі на конкурсі — абсолютна гарантія неупередженості та об’єктивності оцінки знань, талантів і старань конкурсантів:

— Шановний шейх Абдулазіз Аль-Захрані — один із найвідоміших і найкращих читців Корану в мусульманському світі. Він приїде до нас в гості, на Всеукраїнський конкурс читання Корану з Саудівської Аравії як людина, що не тільки сама володіє надзвичайним талантом в цій сфері, а й як здібний учитель, який передає це мистецтво іншим людям. Тому, з огляду на його досвід в цій благородній справі, ми його запросили як члена журі. І, по-друге (іншаАлла!), у нас буде ще одна можливість перейняти нові навики навчання та вивчення Корану, — розповів Ісмаіл Кади.

На думку глави столичного ІКЦ, українські послідовники Ісламу з радістю чекають на приїзд відомого хафіза:

— Будь-який мусульманин, почувши про приїзд шейха Абдулазіза Аль-Захрані, з радістю чекає його приїзду. Вже стало доброю традицією, коли в мечеть приїжджає читець Корану, якого слухають послідовники Ісламу.

Сура «Печера», озвучена голосом шейха Абдулазіза Аль-Захрані, який буде присутній на конкурсі з заучування Корану 4–5.11.2017 р.в Києві
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.