Скликана конференція делегатів Курултаю кримських татар

Скликана конференція делегатів Курултаю кримських татар
Скликана конференція делегатів Курултаю кримських татар

У Києві почала свою роботу конференція делегатів Курултаю кримськотатарського народу. Це перше зібрання представників національного органу кримських татар в такому форматі за чотири роки. Також вперше за всю історію після відновлення роботи в 1991 році Курултай проходить не в Криму.

Учасниками роботи конференції стали близько 200 осіб з Криму, України, Туреччини та інших країн. Серед почесних гостей заходу присутні також голова Всеукраїнської асоціації «Альраід» Сейран Арифов, а також муфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов.

За словами голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова, за підсумками роботи конференції заплановану ухвалення важливих рішень. Серед них — розгляд подальших завдань органів національного самоврядування і специфіки їх роботи в нових умовах.

На відкритті конференції виступили лідери кримськотатарського народу, представники органів влади, дипломатичного корпусу, а також інші гості.

У своєму вітальному слові муфтій Саід Ісмагілов висловив слова підтримки кримськотатарському народу і зазначив, що конференція проходить, незважаючи на всю складність ситуації, в якій опинилися кримські татари.

— Ми пишаємося кримськотатарським народом і всіма мусульманами Криму, пишаємося їхньою мужністю, стійкістю і силою духу, — сказав Саід Ісмагілов.

Після завершення роботи конференції запланований вихід до преси, під час якого лідери кримськотатарського народу представлять результати заходу та дадуть відповіді на запитання журналістів.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.