Стратегію інформаційної інтеграції Криму схвалено

Стратегію інформаційної інтеграції Криму схвалено
МІП: Кабмін України 27.12.2018 р. затвердив розпорядження про схвалення Стратегії інформаційної реінтеграції Автономної Республіки Крим та м. Севастополя

Кабінет Міністрів України на засіданні 27 грудня затвердив розпорядження про схвалення Стратегії інформаційної реінтеграції Автономної Республіки Крим та м. Севастополя. Відповідний документ підготувало Міністерство інформаційної політики України. В тексті частково враховано пропозиції Меджлісу кримськотатарського народу, експертів та представників громадських організацій, кримських ЗМІ.

— Одне із задач російської пропаганди — переконати мешканців окупованого Криму в тому, що світ проковтнув цю пігулку, зафіксував анексію та окупацію, що Україна забула і не виборює Крим. Схвалення цього документу, особливо на фоні резолюцій ООН, є важливим сигналом для кримчан, який вщент руйнує міфи Кремля, — зазначила перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова.

Як йдеться в повідомленні на сайті Міністерства, мета Стратегії — інформаційна реінтеграція Криму, створення передумов для відновлення територіальної цілісності України та сприяння захисту прав людини на окупованій території за допомогою інформаційних інструментів.

Стратегія наголошує на необхідності реалізації державної інформаційної політики щодо Криму за принципом єдиного голосу. Її спрямовано на три великі цільові аудиторії: мешканці окупованого півострова, мешканці решти України та закордонні аудиторії.

Основні комунікативні завдання документа:

— формування розуміння незаконності російської окупації півострова та невідворотності його повернення під юрисдикцію України;

— сприяння обізнаності з ситуацією на півострові серед усіх аудиторій;

— розвінчання міфів радянської та російської пропаганди щодо минулого та сьогодення Криму;

— формування розуміння державної політики України щодо окупованого півострова та його населення;

— сприяння реалізації прав кримськотатарського народу як корінного народу України.

Стратегія покликана запровадити ефективну координацію дій органів державної влади та громадянського суспільства. Участь у підготовці документа брали численні експерти з державного та недержавного сектору. Він враховує результати дослідження державної політики щодо Криму, якісні та кількісні дослідження громадської думки та моніторинг ЗМІ.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.