Сирія провалює план залучення бойовиків до війни в Україні на боці РФ

Сирія провалює план залучення бойовиків до війни в Україні на боці РФ
Сирія провалює план залучення бойовиків до війни в Україні на боці РФ
25.03.2022
Оцініть статтю: 
(95 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Сирія провалює план залучення бойовиків до війни в Україні на боці Російської Федерації, обіцянки сирійської влади про системне постачання найманців для російської армії не виконуються. 

Як повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України, 22 березня відбулася зустріч командувача 8-ї бригади в південній сирійській провінції Дераа полковника Насіма Абу Ірри з генералом збройних сил РФ Олександром Журавльовим, що командує російським угрупованням у південних провінціях Сирії.

Російський генерал поставив чітку вимогу сформувати й надати список імен бойовиків із підрозділів Абу Ірри та Сил оборони Сирії, що готові до участи у війні проти України. Сирійський полковник не надав чіткої відповіді. Натомість пообіцяв вийти на зв’язок після консультацій «з іншими представниками керівного складу 8-бригади».

Відомо, що російські оперативники також намагаються домовитися про вербунок найманців зі складу 16-ї бригади Сирійської Арабської Республіки.

Нагадаємо, муфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов у відеозверненні до мусульман світу закликав їх не ставати частиною путінського задуму знищення України. 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.