Таміла Ташева: «Не за горами той час, коли РФ буде змушена покинути півострів»

Таміла Ташева: «Не за горами той час, коли РФ буде змушена покинути півострів»
Таміла Ташева
06.05.2022
Оцініть статтю: 
(42 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Відома українська кримськотатарська правозахисниця, громадська діячка, волонтерка, співзасновниця громадської організації «КримSOS» Таміла Ташева, що останні роки працювала на посаді заступника Постійного представника Президента України в АР Крим, Указом Президента України №273/2022 від 25 квітня 2022 року призначена Постійним представником Президента України в АР Крим.

В інтерв'ю QIRIM.News Таміла Ташева розповіла про свої професійні плани. Зокрема, повідомила про продовження найближчим часом роботи в рамках Кримської платформи (КП), бо представництво працює як Національний офіс КП, згідно з указом Зеленського. Великий блок питань представництва — інформаційна робота. Також є план законодавчої роботи з парламентарями, Кабміном; буду представлені законодавчі ініціативи. 

В умовах війни Представництво Президента України в АР Крим здійснює моніторинг порушення прав людини на окупованому півострові та воєнних злочинів, зокрема незаконного призову громадян України до армії РФ.

Таміла Ташева зазначила, що попереду складна робота, але водночас це «певне вікно можливостей»:

«Я впевнена, що не за горами той час, коли РФ буде змушена покинути півострів. Президент неодноразово стверджував, що територія Криму є нашою українською територією, і жодних компромісів щодо суверенітету України не може бути».

Антон Кориневич, який донедавна обіймав посаду Постійного представника Президента України в АР Крим, зазначив, що Таміла Ташева — великий професіонал, лідер суспільної думки, близько двох з половиною років працює у Представництві і знає всі напрями роботи органу.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.