Туреччина звернулася за допомогою до України у боротьбі з антитурецькою пропагандою РФ

Туреччина звернулася за допомогою до України у боротьбі з антитурецькою пропагандою РФ
18.12.2015
Оцініть статтю: 
(413 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Туреччина попросила у Міністерства інформаційної політики України допомоги в боротьбі з пропагандою Росії.
 
Про це, як повідомляє кореспондент "Європейської правди" http://www.eurointegration.com.ua/rus/news/2015/12/18/7042444/, заявила заступник міністра інформаційної політики Тетяна Попова у Львові під час конференції "Річниця Угоди про асоціацію між Україною та ЄС: підсумки та подальші кроки ".
 
− Нещодавно представники Туреччини попросили у нас методологічної допомоги у боротьбі з дезінформацією Росії, − зазначила вона.
 
Чиновниця повідомила, що у міністерство протягом останніх тижнів неодноразово зверталися представники посольства Туреччини в Україні:
 
− Зрештою, вчора ми провели зустріч між представниками нашого міністерства, інформаційного департаменту Міноборони, проекту StopFake і турецького посольства. Ми обговорили можливі варіанти співпраці. Зокрема, йшлося про проведення навчання для представників Туреччини, − додала вона.
 
Нагадаємо, після погіршення російсько-турецьких взаємин, Росія ввела обмеження на товарообіг між країнами, російським роботодавцям заборонено брати на роботу турецьких громадян, турецькі організації не можуть діяти на території РФ.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.