У Кримському домі відбудеться зустріч з Мустафою Джемілєвим та публічна дискусія з кримського питання

У Кримському домі відбудеться зустріч з Мустафою Джемілєвим та публічна дискусія з кримського питання
У Кримському домі відбудеться зустріч з Мустафою Джемілєвим та публічна дискусія з кримського питання
20.12.2018
Оцініть статтю: 
(177 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

27 грудня у Києві відбудеться дискусія «Кримське питання: нестандартні відповіді» та публічна розмова з лідером кримськотатарського народу Мустафою Джемілєвим та співавторами книги «Мустафа Джемілєв. Незламний» Алімом Алієвим та Севгіль Мусаєвою.

Організатором заходу, що має назву «Підсумки кримського року», виступило Державне підприємство «Кримський дім».

— У четвер, 27 грудня, о 18:30 ми зберемось у Кримському домі для того, щоб проаналізувати Крим у році, що минає, та подискутувати орієнтири на новий 2019 рік, — йдеться на сторінці події в соцмережі Facebook. — Наш захід складатиметься з двох подій: публічна розмова з лідером кримськотатарського народу Мустафою Джемілєвим та співавторами книги «Мустафа Джемілєв. Незламний» Алімом Алієвим та Севгіль Мусаєвою та дискусія «Кримське питання: нестандартні відповіді» з переможцями конкурсу есе про міжнародні перспективи кримськотатарського національного руху.

Нагадаємо, 13 листопада лідеру кримських татар Мустафі Джемілєву виповнилося 75 років. Коллектив «Кримського дому», вітаючи його з ювілеєм, коротко нагадав біографію ветерана національного руху кримських татар: «Шлях Мустафи-ага додому розпочався давно — коли його депортували з рідного Ай-Сереза в 6-місячному віці, його багато разів судила радянська влада, він відсидів 15 років північних таборів за свої переконання, тримав найдовше в історії голодування. Він все життя віддав поверненню свого народу на батьківщину і давно вписав своє ім’я в історію кримськотатарського народу, він визнаний світом дисидент, приклад для багатьох поколінь молоді, авторитет для політиків».

Довідково:

Алім Алієв — медіаконсультант, громадський активіст, разом з іншими активістками Тамілою Ташевою і Севгіль Мусаєвою заснував ініціативу «КримSOS», є одним з засновників Кримськотатарського культурного центру «Кримський дім у Львові», зараз — виконавчий директор ДП «Кримський дім» у Києві. Менеджер освітньо-культурних проектів. Тренер у компанії pro.mova. Співавтор книжки «Мустафа Джемілєв. Незламний».

Севгіль Мусаєва-Боровик — громадська діячка, ініціаторка та організаторка багатьох суспільно-значущих акцій та заходів, співорганізатор «КримSOS», співавтор книжки «Мустафа Джемілєв. Незламний». Журналістка, головна редакторка онлайн-видання «Українська правда». У 2011–2013 роках була кореспондентом журналу «Forbes Україна», у 2014 році запустила ділове інтернет-видання Hubs і була його головним редактором. П’ять разів отримувала «Премію ділових кіл PRESSзвание».

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.