У Криму суд зглянувся над імамом

У Криму суд зглянувся над імамом
Кримський суд скасував рішення про адмінпокарання Юнуса Неметуллаєва
У Криму суд зглянувся над імамом
Саніє Аметова
У Криму суд зглянувся над імамом
Скасована постанова суду щодо Юнуса Неметуллаєва
У Криму суд зглянувся над імамом
У Криму суд зглянувся над імамом
У Криму суд зглянувся над імамом
13.11.2015
Оцініть статтю: 
(260 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

В окупованому Криму Красноперекопський районний суд скасував своє попереднє рішення про накладення штрафу в 10 000 рублів на імама села Долинка Юнуса Неметуллаєва, якого звинувачували в організації та проведенні 18 травня 2015 р. несанкціонованого мітингу в пам’ять жертв депортації кримськотатарського народу.

Як повідомила виданню «Avdet» http://avdet.org/node/15191 глава Красноперекопського регіонального меджлісу Саніє Аметова, засідання суду після численних перенесень відбулося 12 листопада. За її словами, таке рішення було прийнято після розгляду справи в Апеляційному суді Сімферополя, який і постановив повернути справу на перегляд.

Як відомо, разом з імамом були засуджені Саніє Аметова та учасниця мітингу Зейнеб Айдоган. Всі троє фігурантів звернулися до Апеляційного суду Сімферополя.

− Зейнеб та Юнуса судили також як організаторів. Коли ми свідчили, я говорила про те, що вони лише учасники мітингу, а його організатор − це я, − розповіла Аметова.

При цьому Апеляційний суд залишив у силі рішення про накладення штрафу на Аметову та Айдоган.

− Апеляційний суд вважає навіть, що штраф у розмірі 10 000 рублів занадто малий для мене як організатора мітингу, − розповіла Саніє Аметова.

Далі жінки звернулися в Європейський суд з прав людини.

Раніше Іслам в Україні повідомляв, що судити представників кримськотатарського народу, вина яких лише в тому, що вони вшанували пам’ять жертв сталінської депортації і протестували проти повторення трагедії, окупаційна влада почала з особливим цинізмом, обравши для початку процесу перший день священного для мусульман місяця Рамадан.

Як повідомляв Avdet, учасники мітингу 18 травня в селі Воїнка Красноперекопського району використовували гасла: «Поверніть лідерів на Батьківщину», «Свободу Чийгозу», «Поверніть АТР, Лялі, Мейдан!», «18 травня − день депортацiї кримськотатарського народу», а також «Къырым — бизим ветан» (Крим − наша Батьківщина).

Нагадаємо, 12 листопада 2015 р. Верховна Рада прийняла Постанову «Про визнання геноциду кримськотатарського народу».
 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.