У Києві міжнародні правозахисники презентують доповідь щодо свободи слова

У Києві міжнародні правозахисники презентують доповідь щодо свободи слова
Доповідь «Свобода слова як жертва. Цензура внаслідок конфлікту Росії та України» з подальшою дискусією відбудеться 8 червня о 16:00 у «Кримському домі»

Міжнародна правозахисна група Агора запрошує на презентацію своєї доповіді «Свобода слова як жертва. Цензура внаслідок конфлікту Росії та України» з подальшою дискусією, яка відбудеться 8 червня о 16:00 у «Кримському домі» (Київ, вул. Омеляновича-Павленка, 9).

Доповідь, присвячену проблемі порушення свободи слова в результаті російсько-українського конфлікту, представлять її співавтори: правовий аналітик Міжнародної правозахисної групи Дамір Гайнутдинов та адвокат Олександр Попков.

У дискусії також візьмуть участь директор представництва Human Rights Watch в Україні Тетяна Купер, співзасновниця, координатор «КримSOS» Таміла Ташева, кримська журналістка, яка переслідується в Криму у кримінальній справі за ст. 280.1 КК РФ Анна Андрієвська, правозахисник, голова правління «Експертної групи Сова», політемігрант Михайло Сава.

Довідково:

Міжнародна правозахисна група Агора — об’єднання понад 50 юристів-правозахисників, що працюють у резонансних справах про порушення прав людини. Постійні юридичні групи працюють у Москві, Санкт-Петербурзі і ще 10 містах Росії, а також в Гельсінкі, Софії та Лондоні. Адвокати Агори представляють інтереси українців Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Андрія Коломійця, журналіста «Радіо Свобода» в Криму Миколи Семени і багатьох інших.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.