У Києві відбудеться ІI Міжнародний конгрес сходознавства

У Києві відбудеться ІI Міжнародний конгрес сходознавства
У Києві відбудеться ІI Міжнародний конгрес сходознавства

27 листопада у Києві відбудеться ІI Міжнародний конгрес сходознавства, організований за участі Таврійського національного університету ім. В. І. Вернадського, Інституту Сходознавства ім. А. Ю. Кримського НАН України, Центру ісламознавчих досліджень НУ «Острозька академія», Українського центру ісламознавчих досліджень та Громадської спілки «Всеукраїнська асоціація «Альраід».

Планується участь понад двох десятків доповідачів. У програмі — виступи арабістів, тюркологів і політологів з України, Польщі (Варшавський і Лодзький університети), Туреччини (Стамбульський та Башкентський університети), Литви (Вільнюський університет), Румунії (Національний університет політичних студій) та інших країн. Працюватимуть секції «Сходознавче джерелознавство та історіографія», «Формування регіональних та етнокультурних ідентичностей населення Криму та Надазов’я», «Іслам та соціокультурні процеси в Чорноморсько-каспійському регіоні».

Конгрес покликаний визначити роль, яку сходознавчі дослідження відіграють для розуміння історичних і сучасних процесів у Східній Європі й прикордонних регіонах.

Початок — о 10.00 у конференц-залі ТНУ ім. В. І. Вернадського (м. Київ, вул. Івана Кудрі, 33).

Деталі — за посиланням.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.