У Києві відбувся з'їзд Духовного управління мусульман АР Крим

У Києві відбувся з'їзд Духовного управління мусульман АР Крим
У Києві відбувся з'їзд Духовного управління мусульман АР Крим
13.04.2021
Оцініть статтю: 
(23 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Цими вихідними в українській столиці відбувся четвертий з'їзд релігійних громад Духовного управління мусульман Автономної Республіки Крим. Про це повідомляє сайт організації. Гостем заходу був голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

З'їзд розпочався доповіддю муфтія Айдера Рустемова про підсумки останніх двох років роботи духовного управління. 

Голова Меджлісу у своєму виступі нагадав про ухвалення на державному рівні Концепції розвитку кримськотатарської мови та закликав громади викладати мову на місцях. 

На з'їзді до складу ДУМ АРК прийнято три нові громади: по одній з Київщини, Херсонщини та Одещини. Серед питань, що розглянули учасники зборів, було внесення змін до Положення Ради улемів, рішення Ради щодо початку та кінця місяця Рамадан тощо. Також організатори презентували нові книги, видані духовним управлінням цього року.

Довідка. Духовне управління мусульман АР Крим створене наприкінці 2016 року за участи кримськотатарських релігійних організацій України. На першому з'їзді муфтієм обрано Айдера Рустемова. До складу управління входять громади з різних областей України, у тому числі засновані кримськими татарами-переселенцями.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.