У визволенні України беруть участь бійці Ічкерії

У визволенні України беруть участь бійці Ічкерії
У визволенні України беруть участь бійці Ічкерії
08.09.2022
Оцініть статтю: 
(125 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

У наступу Збройних сил України на півдні країни беруть участь бійці Окремого батальйону особливого призначення (ОБОН) Збройних сил Чеченської республіки Ічкерія, сформованого наприкінці липня наказом глави уряду у вигнанні невизнаної Ічкерії Ахмеда Закаєва.

Як передає видання «Голос ислама», про це повідомляє «Лента.ру» з посиланням на проросійський телеграм-канал, що опублікував фото й відео з бійцями ОБОН ВС Чеченської республіки Ічкерія, які перебувають у селі Архангельське Херсонської области.

Відео з Архангельського опублікував також один з українських YouTube-каналів. Командир батальйону полковник Хаджи-Мурат Зумсо стверджує, що увійти до села вдалося без пострілів.

ОБОН ЗС Чеченської республіки Ічкерія — вже четвертий підрозділ, створений прихильниками незалежности Чечні, що живуть за кордоном, для допомоги Україні. Батальйон входить до складу міжнародного легіону, що є частиною української армії.

На боці України борються батальйон ім. Шейха Мансура під орудою Мусліма Чеберлоєвського (на правах добровольчого загону), а у складі структури ЗСУ – батальйон ім. Джохара Дудаєва (командир Адам Осмаєв) та загін «Шалена зграя» (рус. «Бешеная стая»).

Як зазначає видання, ічкерійський ОБОН за своїм статусом може мати чи не найважливіше значення, адже це по суті заявка на відродження збройних сил Ічкерії.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.