У звільненому Херсоні відкрито представництво Координаційного центру Меджлісу з гуманітарних питань

У звільненому Херсоні відкрито представництво Координаційного центру Меджлісу з гуманітарних питань
Представники Координаційного центру у приміщенні мечеті м. Херсон
21.11.2022
Оцініть статтю: 
(34 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

У звільнений від окупантів Херсон приїхали представники Координаційного центру Меджлісу кримськотатарського народу з гуманітарних питань, зокрема керівник КЦ Ельвін Кадиров, представник Меджлісу в Херсонській області Абмеджит Сулейманов та голова Фонду національного добробуту Криму (Qırım Milliy Varlıq Fondu) Ленур Мамбетов.

Як повідомив на своїй фейсбук-сторінці Координаційний центр, у Херсоні встановлено національний кримськотатарський прапор, відкрито представництво та роздано містянам близько 1000 продуктових наборів.

Координаційний центр Меджлісу з гуманітарних питань співпрацюватиме з органами місцевого самоврядування, надаючи допомоги людям, що майже 9 місяців перебували під російською окупацією. 

На центральній площі Херсона представники КЦ встановили національний прапор кримських татар, що відтепер майорітиме поруч із державним прапором України та прапором ЕС. 

Нагадаємо, Координаційний центр Меджлісу кримськотатарського народу  за підтримки Фонду національного добробуту Криму та Evkaf Foundation від перших днів масштабної війни допомагає вимушеним переселенцям і захисникам України. 

Від жовтня цього року Центр розпочав роботу у Стамбулі (Туреччина), де одним із його завдань є налагодження комунікації та надання інформаційної підтримки громадянам України, що евакуювалися з окупованих РФ територій, перебувають у Туреччині чи планують приїхати туди.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.