Українські мусульмани створюють конгрес

Українські мусульмани створюють конгрес
Конгрес мусульман україни
18.11.2021
Оцініть статтю: 
(48 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Українські мусульманські громадські, культурні та релігійні організації ініціюють створення всеукраїнської громадської платформи — Конгресу мусульман України. Офіційно про це повідомлять уже найближчого понеділка, 22 листопада, під час пресконференції в київському «Укрінформі».

Організатор пресконференції — група з проведення установчих зборів Конгресу мусульман України (КМУ). За словами Павла Федосова, одного з ініціаторів створення КМУ, конгрес буде першим таким всеукраїнським об’єднанням і має стати ідейною та організаційною платформою для широкого кола організацій, що займаються як ісламською релігійною роботою в Україні, так і гуртують мусульман навколо соціальної, культурної діяльности чи доброчинности:

— Генеральними векторами діяльности організації мають стати соціальний активізм, наукова, просвітницька та культурна робота. Детальніше про це ми розповімо на пресконференції.

Спікерами заходу зазначені голова ГС «Всеукраїнська асоціація «Альраід» Сейран Арифов, голова ГС «Ліга мусульманок України» Ніяра Мамутова, експерт-релігієзнавець Олег Ярош.

Учасники пресконференції зроблять офіційну заяву щодо проведення наприкінці листопада в Києві загальних установчих зборів Конгресу мусульман України.

 

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.