Українські військові проходитимуть підготовку в збройних силах Туреччини

Українські військові проходитимуть підготовку в збройних силах Туреччини
Українські військові проходитимуть підготовку в збройних силах Туреччини
26.06.2020
Оцініть статтю: 
(90 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Кабінет міністрів України затвердив Протокол між урядами України і Турецької Республіки про реалізацію фінансової допомоги на 5 млн турецьких лір для здійснення підготовки українських військових у Збройних силах Турецької Республіки.

Як повідомляє кореспондент «Укрінформу», відповідну постанову ухвалено на засіданні Кабінету міністрів України 25 червня.

«Узгоджена позиція сторін полягає в тому, що уряд Турецької Республіки надасть Кабінетові міністрів України фінансовий ресурс у сумі п’яти мільйонів турецьких лір — для курсової підготовки військовослужбовців ЗСУ в навчальних центрах Збройних сил Турецької Республіки і витрат, пов’язаних з офіційними візитами представників Збройних сил України», — повідомляють у Кабінеті міністрів України.

Також зазначається, що Апарат аташе з питань оборони Посольства Турецької Республіки в Україні надаватиме  Кабінетові міністрів України інформацію-вказівку про розподіл фінансових ресурсів (яка частина з виділеної допомоги повинна бути виділена і на що конкретно буде використана).

Фінансова допомога може бути використана впродовж п’яти років з дати офіційного повідомлення Кабінету міністрів України Апаратом аташе з питань оборони/Посольством Турецької Республіки в Україні.

Матеріальних і фінансових витрат з Держбюджету України на реалізацію постанови Кабінету міністрів України не передбачається.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.