Український фільм про кримських татар покажуть на Берлінале

Український фільм про кримських татар покажуть на Берлінале
15.01.2016
Оцініть статтю: 
(359 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Фільм молодого українського режисера Нарімана Алієва «SENSIZ» представлятиме Україну на 66-му Берлінському міжнародному кінофестивалі, який проходитиме з 11 по 21 лютого.

Короткометражна стрічка була відібрана до списку учасників конкурсної програми серед молоді «Generation 14+». «SENSIZ» розповідає історію кримськотатарської сім’ї та присвячений брату режисера. Ролі виконали непрофесійні актори — двоюрідні брати режисера Февзі та Ремзі Білялови. Стрічка була знята влітку 2015 року в Криму.

− У зйомках фільму брали участь і допомагали лише батьки та близькі родичі. Це дуже інтимна та особиста історія, яку було б дуже важко відтворити з чужими мені людьми, адже фільм присвячений моєму рідному брату Ерфану Селімову, − розповів Cultprostir Наріман Алієв.

Режисер є учасником та одним з ініціаторів створення громадської організації «Сучасне українське кіно» — платформи підтримки та популяризації молодих українських кінематографістів.

Нагадаємо, що стрічка режисера «СУК» Філіпа Сотниченка під назвою «Син» у лютому представить Україну на Міжнародному фестивалі короткометражного кіно в Клермон-Феррані.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.