В Арабському розмовному клубі говоритимуть про шлюб з іноземцем

В Арабському розмовному клубі говоритимуть про шлюб з іноземцем
Головним спікером на засіданні виступить українська мусульманка, заміжня за іноземцем, яка готова відповісти на запитання учасників
17.11.2017
Оцініть статтю: 
(438 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

В Ісламському культурному центрі м. Київ уже не перший рік діє арабо-український центр Salam — професійний навчальний заклад, де вивчають східні мови, знайомлять українську громадськість з традиціями, культурою та звичаями народів, що традиційно сповідують Іслам. У ньому також проводять лекції та засідання розмовних клубів, під час яких обговорюються теми, що стосуються як історії, так і сьогодення країн, мова яких вивчається.

Зокрема, на постійній основі діє й арабський розмовний клуб, найближче засідання членів якого заплановано на неділю, 19 листопада, о 14:00. Його тема — «Шлюб з іноземцем».

— Чому українські жінки виходять заміж за іноземців? Громадянам яких країн вони віддають перевагу? І найцікавіше запитання — як живеться їм у такому шлюбі? — анонсує тему засідання Центр Salam.

Головним спікером на засіданні виступить українська мусульманка, заміжня за іноземцем, яка готова відповісти на запитання учасників. Єдина умова — запитання необхідно ставити арабською мовою.

Нагадаємо, раніше Іслам в Україні a повідомляв про відкриття нового циклу лекцій для охочих ознайомитися з культурою та релігією країн Сходу.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.