В ІКЦ Києва молилися та розговлялися іноземні дипломати та представники діаспор

До п’ятничних молитов та спільного розговіння після дня посту в мечеті Ісламського культурного центру української столиці 25 травня долучилися представники посольств країн світу, де найбільш поширеною чи навіть панівною релігією є іслам, а також мусульмани-члени земляцтв та діаспор країн арабського світу, Північної Африки та Азії. Прийшли розділити молитву та вечірню трапезу й відомі громадські діячі, науковці, серед яких президент Центру релігієзнавчих досліджень та міжнародних духовних стосунків Ігор Козловський, якого з великою повагою багато відомих релігієзнавців та богословів називають своїм учителем.

Шановних гостей зустрічали муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» шейх Саід Ісмагілов, голова ГС «Всеукраїнська асоціація «Альраід» Сейран Арифов, директор ІКЦ м. Києва Ісмаіл Кади, голова правління ДУМУ «Умма» Олег Гузік, представники інших громадських організацій «Альраіду» та відділів ІКЦ м. Києва.

Зазначимо, що ані високі посади, ані особливий статус гостей не завадили їм нарівні з іншими виконувати свій релігійний обов’язок, бо, як підкреслив один з гостей у розмові з кореспондентом нашого видання, всі люди рівні перед Всевишнім.

Після іфтару та спілкування в теплій братерській атмосфері деякі з гостей залишилися на додаткову нічну молитву — таравіх — у мечеті ІКЦ м. Києва.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.