В ОАЕ зацікавленні в українській сільськогосподарській продукції

03.02.2016
Оцініть статтю: 
(367 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Відбулася робоча зустріч представників Міністерства агарної політики та продовольства України, Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України з представниками Міністерства навколишнього середовища та водних ресурсів Об’єднаних Арабських Еміратів.

Представники ОАЕ висловили зацікавленість в імпорті з України живих овець та баранини, іншої сільськогосподарської продукції, зокрема соняшникової олії та пшениці. Також попередньо була погоджена пропозиція української сторони давати дозвіл на експорт до своєї країни тваринницької продукції (м’яса птиці та молочної продукції) всім українським підприємствам, які мають дозвіл на експорт до ЄС.

Делегацію ОАЕ представляли заступник Міністра навколишнього середовища та водних ресурсів Абдель Рахім Аль Хаммаді, ветеринар Департаменту безпеки харчових продуктів Межді Абдала Абуалуш та начальник управління охорони здоров’я Абдула Абдулрахман.

Від української сторони у зустрічі взяли участь перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ярослав Краснопольський, перший заступник голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа, заступник голови Держветфітослужби України Олександр Вержиховський, представники ветеринарної інспекції та ветеринарної-санітарної експертизи та безпечності харчових продуктів.

Як йдеться в повідомленні Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України, сторони обговорили поточні питання двостороннього співробітництва, стратегії та активізації взаємин, пов’язаних з безпекою харчових продуктів, а також підтримки інвестиційного партнерства.

Спеціалісти ОАЕ прибули в Україну для проведення перевірки вітчизняних підприємств, які виробляють м’ясо птиці та яловичину. За результатами візиту сторони очікують досягнення прогресу в погодженні ветеринарного сертифікату під час експорту яловичини з України до ОАЕ. Також українська сторона розраховує на розширення переліку підприємств, які матимуть можливість експортувати м’ясо птиці до Об’єднаних Арабських Еміратів.

Підбиваючи підсумки зустрічі, Ярослав Краснопольський зазначив, що Україна зацікавлена в розширенні ринків збуту вітчизняної сільськогосподарської продукції в ОАЕ: «Експорт аграрної продукції з України невпинно зростає. Для нас надання можливості збуту продукції є пріоритетним з точки зору розвитку аграрного виробництва в Україні».

«Ми налаштовані на максимально продуктивну роботу з компетентними службами ОАЕ, щоб всі питання, які стосуються експорту української продукції до цієї країни, вирішувалися оперативно, в інтересах українських виробників та споживачів ОАЕ», − наголосив у свою чергу Володимир Лапа.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.