Володимир Зеленський: Будемо дуже раді бачити турецькі компанії як надійних партнерів у всіх наших проєктах

©прес-служба президента України: Володимир Зеленський взяв участь у роботі українсько-турецького бізнес-форуму у Стамбулі
©прес-служба президента України: Володимир Зеленський взяв участь у роботі українсько-турецького бізнес-форуму у Стамбулі
13.08.2019
Оцініть статтю: 
(122 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

У рамках офіційного візиту до Туреччини, який тривав 7-8 серпня 2019 року, президент України Володимир Зеленський взяв участь у роботі українсько-турецького бізнес-форуму у Стамбулі.

Глава держави розповів представникам бізнесу про найближчі зміни, заплановані для втілення у життя країни, і запросив їх долучитися  до реалізації проектів, що сприятимуть економічному зростанню України. 

«Пропоную вам угоду: ви інвестуєте в Україну — я захищаю ваші інвестиції. Як наслідок, зростатимемо разом», — звернувся Володимир Зеленський до підприємців і нагадав, що прийшов у владу з бізнесу. 

«Будемо дуже раді бачити турецькі компанії як надійних партнерів у всіх наших проєктах. Заходьте зі своїм капіталом, своїм досвідом, своїми технологіями», — наголосив Володимир Зеленський.

Як повідомляє прес-служба глави держави, за прогнозами президента України Володимира Зеленського, восени буде ухвалено закон про концесії, який створить умови і можливості для безпечної роботи держави з приватним сектором і приватними компаніями.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.