Вимушені переселенці вимагатимуть якісного забезпечення своїх прав та інтересів під стінами Кабміну

Вимушені переселенці вимагатимуть якісного забезпечення своїх прав та інтересів під стінами Кабміну
Організатори зазначають, що сподіваються привернути увагу українського уряду до проблем переселенців, які «вимагають якісного забезпечення своїх прав та інтересів без допущення будь-яких дискримінаційних практик»
29.08.2017
Оцініть статтю: 
(586 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

6 вересня біля будівлі Кабміну України проведуть акцію «Сніжний ком проблем переселенців. Четвертий рік без відлиги», повідомляє Крим. Реалії

Захід відбудеться під відкритим небом у форматі надання юридичних консультацій внутрішньо переміщеним особам, зазначають організатори у Facebook.

— На четвертому році конфлікту держава, замість турботи про своїх громадян і пошуку антикризових рішень, тільки загострює ситуацію в правозахисному полі. Підтвердженням такої позиції є проблеми переселенців з нарахуванням і відновленням пенсій і соціальних виплат; отриманням паспортних послуг; працевлаштуванням та забезпеченням житлом ВПО; свободою пересування (адміністративний кордон з Кримом і лінія розмежування на Сході України) тощо, що збільшуються, як снігова куля, — йдеться у повідомленні.

Організатори зазначають, що сподіваються привернути увагу українського уряду до проблем переселенців, які «вимагають якісного забезпечення своїх прав та інтересів без допущення будь-яких дискримінаційних практик».

В Україні, станом на 28 серпня 2017 року, на обліку стоять 1 млн 586 тис. 135 внутрішньо переміщених осіб, або 1 млн 276 тис. 900 сімей з непідконтрольних Києву територій Донбасу й анексованого Криму. Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики України.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.