Як співіснувати мусульманам й українським традиціоналістам у сучасному українському суспільстві

©️Дніпроград: серпень 2019, ІКЦ м. Дніпро, зустріч між лідером місцевої мусульманської громади і координатором «правого» руху на Січеславщині
©️Дніпроград: серпень 2019, ІКЦ м. Дніпро, зустріч між лідером місцевої мусульманської громади і координатором «правого» руху на Січеславщині
09.09.2019
Оцініть статтю: 
(175 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

В Ісламському культурному центрі міста Дніпра відбулася зустріч між лідером місцевої мусульманської громади і координатором «правого» руху на Січеславщині Кирилом Дороленком.

Про це повідомляє видання Дніпроград.

Як зазначається, під час бесіди було обговорено питання щодо умов забезпечення гармонійного співіснування мусульман й українських традиціоналістів у сучасному світі.

«Про те, як співіснувати у сучасному українському суспільстві мусульманам й українським традиціоналістам, як співвідноситься іслам з ідеями консерватизму і націоналізму, які з видів співпраці можливо застосувати у процесі взаємодії мусульманських організацій України й українських «правих» організацій, а ще багато інших питань обговорювали керівники ІКЦ Дніпра і дніпровський політичний, громадський діяч, один з координаторів правого руху Січеславщини Кирило Дороленко», — йдеться у повідомленні.

Також в ІКЦ зазначили, що потреба у налагодженні зв’язків і комунікації між мусульманською спільнотою Дніпра і «правими» організаціями регіону, які мають широкий ідеологічний та організаційний спектр, виникла через необхідність побудови діалогу, фундаменту для подальшого налагодження неконфліктного співіснування, пошуку можливих ідей для спільної діяльності на благо суспільству і державі.

«Спілкування відбулося у конструктивному ключі і невимушеній атмосфері. Під час зустрічі сторонам вдалося не тільки ознайомитися із загальною інформацією про організації, їх історію й ідеологію, але й дійти згоди щодо налагодження взаємодії, співпраці і розробки спільних проектів», — додали в ісламському центрі.

На пам’ять про зустріч Кирилові Дороленку співробітники ІКЦ Дніпра подарували примірник Корану українською мовою перекладу Михайла Якубовича, а також наукову і просвітницьку літературу, видану ДУМУ «Умма» і ВАГО «Альраід».

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.